Uitslag(feest)avond De Wierdense Kwis

Uitslag(feest)avond De Wierdense Quiz

Na 2 jaar uitstel door corona zijn we super blij dat we dit jaar wel een originele De Wierdense Kwis organiseren. Speel samen met je team tegen dorpsgenoten om de eer van Wierden! Beantwoord leuke en uitdagende vragen en opdrachten vanachter je computer, maar ga er ook op uit om antwoorden in de kern van Wierden te vinden!

Een avond vol plezier, gezelligheid, tactiek en strijd!

De uitslag wordt feestelijk bekend gemaakt op vrijdag 22 april 2022 vanaf 20.00 uur in de Feesttent op het Binnenhof te Wierden. Op basis van de meest goede antwoorden wordt op de feestavond de winnaar bekend gemaakt. Uiteraard zijn dan niet alleen de teamcaptains uitgenodigd. Ook teamgenoten zijn van harte welkom om de winnaar(s) te huldigen.