Saints ‘n Sinners

Saints ’n Sinners

Wij gaan even terug in de tijd en wel naar maandagmiddag 7 november 2016…….

Sunte Mart’n in Wierden en feest in de tent van Station KPN op de Bongerd.

Meerdere bestuursleden van de Oranjevereniging waren op dit feest. En wat een fantastisch feest was dit! Want wat een geweldige band stond daar op het podium!

‘Die moeten we nog een keer terughalen naar Wierden’, dachten wij.

En dat is gelukt!

Saints ’n Sinners komen op Koningsnacht in de feesttent op het Binnenhof de boel weer op de kop zetten. Zoals ze zelf op hun website www.saintsnsinners.nl zeggen: De muziek grijpt je direct stevig vast, laat je vervolgens in hoog tempo alle uithoeken van de pophistorie horen en zien, en zal niet loslaten voordat de laatste noot geklonken heeft……….

Als je deze band eenmaal gehoord en gezien hebt, ben je fan voor het leven!