Mans en Hennik

Cabaret Mans en Hennik

Seniorenmiddag (maar ook leuk als je nog geen 65+ bent)

Op zaterdagmiddag 23 april wordt door de Oranjevereniging een gevarieerde middag georganiseerd voor de oudere Wierdenaar. Maar zeker ook erg leuk voor de wat minder oude Wierdenaar! Iedereen is van harte welkom.

Na het optreden van ‘The Andrews Sisters’ vind rond 15.45 uur een stukje Twents cabaret plaats. Anekdotes uit Wierden en gebeurtenissen rond de Tweede Wereldoorlog zijn het thema dit jaar. Geschreven door Johan Mensink, uitgevoerd door Mans en Hennik.  En we sluiten de middag af met een gezamenlijk lied, speciaal voor deze middag geschreven door Johan.

Zoals u van ons gewend bent, is de entree gratis. Indien nodig staat de kachel aan en wij hopen u te mogen begroeten in onze feesttent op het Binnenhof.