Kindershow Tommie en Sofie

Kindershow Tommie en Sofie

Feest mee met Tommie en Sofie!

Tijdens dit feest is stilzitten geen optie, althans dat is de bedoeling. Echter gooit Tommie roet in het eten. Hij zou ervoor zorgen dat alle voorbereidingen van het feest gedaan zijn, dit is hij helemaal vergeten. Gelukkig weet Sofie hoe zij dit met alle kinderen op kan lossen.

Samen met de kinderen zorgt Sofie ervoor dat de voorbereidingen van het feest ter plekke worden gedaan. Alle kinderen helpen mee! De slingers worden dan ook letterlijk tevoorschijn getoverd! Het is tijd voor een groot feest.

In deze interactieve voorstelling van 45 minuten, worden liedjes gezongen zoals “Feest” en “Mijn Dag” en er wordt gegoocheld en gedanst. De voorstelling “Feest” is een wervelwind aan plezier.

Kom ook gezellig met de kinderen naar de feesttent op Het Binnenhof naar deze show kijken! Uiteraard is de toegang gratis.