Dokter en de Heer

Dokter en de Heer

Het belooft een super gezellige middag te worden op het Binnenhof met Dokter en de Heer!

Een begrip in Wierden en omstreken. Mede doordat gitarist/zanger Steven Beljaars een bekend gezicht is in Wierden, zijn woonplaats.

Het in 2012 opgerichte Dokter en de Heer is begonnen als duo (Chris van den Heuvel en Steven), maar kan ook als driemans formatie optreden. Op Koningsdag in Wierden komen zij zelfs met 4 man sterk. 2 pianisten, 1 drummer en 1 gitarist. En zingen kunnen ze allemaal!

Hun optreden is het beste te beschrijven als een unieke combinatie van muzikale virtuositeit en speldenprikjes die naar het cabareteske neigen, waarbij interactie met het publiek altijd voorop staat. Ze staan altijd open voor verzoekjes en een liedje met ze mee zingen is ook geen probleem. Muzikale hoogstandjes gecombineerd met een gezonde dosis humor.

Zij hebben er zin in! En wij ook!